Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16) - Bota Sot
Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16)

Kronikë e zezë

Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16)

Më: 14 prill 2018 Në ora: 20:48
Ilustrim

Një veturë derisa po qarkullonte në fshatin Reqan të Mitrovicës është ndeshur me një kafshë.

Në  fotot e Indeksonline, shihet se pas goditjes së rëndë nga vetura, lopës i është këputur koka nga trupi.

Klikoni KËTU për t'i parë fotot. (Kujdes pamje të rënda)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera