Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë - Bota Sot
Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë

Kronikë e zezë

Vetura rrëshqet në një lumë në Pejë

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 16:37
Vetura në lumë në Pejë

Një veturë ka përfunduar në një lumë në Pejë, si pasojë e një aksidenti. 

Vetura e zbrazur duket të ketë rrëshqitur nga pakujdesia dhe ka rënë në lumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera