Sulmohet në shtëpinë e vet - Bota Sot
Sulmohet në shtëpinë e vet

Kronikë e zezë

Sulmohet në shtëpinë e vet

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një femër në fshatin Hajvali të Prishtinës ka raportuar se derisa ka qenë në shtëpinë e saj është sulmuar dhe ngacmuar nga tre persona të dyshuar, dy meshkuj dhe një femër.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera