Vdes tragjikisht i riu nga Deçani - Bota Sot
Vdes tragjikisht i riu nga Deçani

Kronikë e zezë

Vdes tragjikisht i riu nga Deçani

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 08:22
Eldon Kuqi

Gjatë ditës së djeshme në mënyrë tragjike në Bjeshkët e Deçanit tragjikisht ka vdekur një i ri nga komuna e Deçanit

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, zëdhënësi i rajonit të Pejës, Driton Rugova.

Sipas mediave vendore i riu quhet Eldon Kuqi, 22 vjeçar dhe vdiç tragjekisht në Bjeshkët e Deçanit.

E nga Policia e Kosovës, zëdhënësi i rajonit të Pejës, Driton Rugova, tha për se pasi policia arriti në vend të ngjarjes, viktima u dërgua në Spitalin Rajonal të Pejës, aty ku edhe vdiq.

“Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe ndihma e shpejtë. Viktima mashkull është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës, ku në ora 15:08 nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij”, ka thënë Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera