Rrokulliset traktori, vdes një person - Bota Sot
Rrokulliset traktori, vdes një person

Kronikë e zezë

Rrokulliset traktori, vdes një person

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 10:53
Ilustrim

Policia njofton se në fshatin Potok Mala në Soqanicë për një aksident trafiku me fatalitet.

Sipas Policisë një person i nacionalitetit serb derisa ishte duke drejtuar traktorin në pyll, është rrokullisur rimorkio me ç’rast viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin e Mitrovicës ku edhe ka ndërruar jetë.

 Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera