Thika, shufra metalike dhe drogë, arrestohen gjashtë persona - Bota Sot
Thika, shufra metalike dhe drogë, arrestohen gjashtë persona

Kronikë e zezë

Thika, shufra metalike dhe drogë, arrestohen gjashtë persona

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 10:35
Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë të dyshuar, pesë nga nacionaliteti shqiptar dhe një boshnjak, pasi që tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar tri thika, dy shufra metalike dhe një sasi me narkotikë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vëllezërit Gërvalla”, në  Pejë ku me  urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera