Kërcënim me armë, arrestohet një person në Gjilan - Bota Sot
Kërcënim me armë, arrestohet një person në Gjilan

Kronikë e zezë

Kërcënim me armë, arrestohet një person në Gjilan

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Malishevë të Gjilanit pasi që i njëjti e kërcënuar një person tjetër.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit, është gjetur dhe konfiskuar një pushkë ajrore. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...