Rrah nënën dhe gruan, arrestohet - Bota Sot
Rrah nënën dhe gruan, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah nënën dhe gruan, arrestohet

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Polica ka arrestuar një person në Istog pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe gruan e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...