Vetura godet një këmbësor në Prishtinë - Bota Sot
Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Një person është lënduar pasi është goditur nga një veturë mbrëmë në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë.

Policia e Kosovës njofton se i dyshuari përderisa ishte duke lëvizur me veturën e tij, ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...