Angelina Jolie dhe Brad Pitt shtyjnë çështjen gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve - Bota Sot
Angelina Jolie dhe Brad Pitt shtyjnë çështjen gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve

Mediale Vip

Angelina Jolie dhe Brad Pitt shtyjnë çështjen gjyqësore për kujdestarinë e fëmijëve

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 06:08
Foto

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë duke i vazhduar diskutimet për të gjetur një zgjidhje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre dhe i kanë kërkuar gjykatës që t’u japë më shumë kohë gjyqtarit privat në mënyrë që të arrijnë një marrëveshje

Ata po kërkojnë që çështja të zgjatet deri më 31 dhjetor 2019 që ata të kanë kohë të mjaftueshme për të arritur një zgjidhje pa shkuar në një gjyq.

Çifti që një kohë të gjatë janë duke ‘luftuar’ për kujdestarinë e fëmijëve që nga ndarja e tyre.\

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...