Detaje për çiftin e moshuar që u hodhën nga kati i gjashtë - Bota Sot
Detaje për çiftin e moshuar që u hodhën nga kati i gjashtë

Kronikë e zezë

Detaje për çiftin e moshuar që u hodhën nga kati i gjashtë

Më: 30 nëntor 2018 Në ora: 08:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

(E plotësuar) - Mëngjesin e sotëm, në vendin e quajtur “Pjeshkorja” në qytetin e Beratit, policia ka gjetur një çift të moshuarish të pajetë. Ata janë hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku jetonin.

Çifti, sipas të afërmve, jetonte vetëm dhe kishin tre muaj që kishin marrë banesë në Berat. Fëmijët e tyre ishin emigrantë në Itali.

80-vjeç Kujtim Agalliu vuante nga depresioni, ndërsa bashkëshortja e tij, Keze Agalliu, 78 vjeç, ishte e sëmurë.

Sipas tch, të afërmit shprehen se mund ta ketë bërë bashkëshorti krimin. Sipas tyre, ai ka hedhur gruan e më pas është hedhur edhe vetë.

E rëndë për shqiptarët/ Çifti i moshuar hidhet nga kati i gjashtë

Mëngjesin e sotëm, në vendin e quajtur “Pjeshkorja” në qytetin e Beratit, policia ka gjetur një çift të moshuarish të pajetë.

Ata dyshohet se janë hedhur nga kati i gjashtë i pallatit, duke gjetur vdekjen.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se çifti i të moshuarve ka gjetur vdekjen. Të njëjtat burime thanë se ka dyshime që ata janë hedhur nga lartësia, e cila ka rezultuar fatale.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...