Arrestohen 5 persona të dyshuar pasi sulmojnë një mashkull - Bota Sot
Arrestohen 5 persona të dyshuar pasi sulmojnë një mashkull

Kronikë e zezë

Arrestohen 5 persona të dyshuar pasi sulmojnë një mashkull

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Në Prishtinë në rrugën Luan Haradinaj dje janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit  pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore.

“Të njëjtit janë intervistuar dhe  me vendim të prokurorit katër prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...