Aksident në Kumanovë, merr lëndime të rënda trupore një motoçiklistë - Bota Sot
Aksident në Kumanovë, merr lëndime të rënda trupore një motoçiklistë

Kumanova

Aksident në Kumanovë, merr lëndime të rënda trupore një motoçiklistë

Më: 2 janar 2019 Në ora: 18:08
Ilustrim

Mbrëmë në orën 21:05 është lajmëruar se në Kumanovë në kryqëzimin e rrugës “100” dhe rruga “146” ka ndodhur një aksident në komunikacion në një motoçiklete “Aprilia” me targa të Kumanovës, e drejtuar nga 22-vjeçarin F.S. nga Kumanova dhe veturës së markës “Ford Fokus” me targa të Kumanovës e drejtuar nga 28-vjeçari A.B. nga Kumanova.

Nga aksidenti lëndime të rënda trupore ka marrë F.S., i cili është dërguar në spitalin e përgjithshëm në Kumanovës.

Në vendin e ngjarjes ekspertizë është bërë nga ekipet e SPB-Kumanovë. Po punohet për zbardhjen e tërësishme të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat