Kumanovë, e mitura piu 20 tableta - Bota Sot
Kumanovë, e mitura piu 20 tableta

Kumanova

Kumanovë, e mitura piu 20 tableta

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 16:45
Foto ilustruese

Siç njoftojnë nga SPB Kumanovë, vajza është sjellur në ora 10 dhe pas ndihmës së dhënë është dërguar në Qendrën Klinike në Shkup, njofton Telegrafi Maqedoni.

Për këtë rast është njoftuar edhe prokurori publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat