Hoti krahason shpenzimet mes qeverisjes së LDK-së dhe qeverisjes aktuale - Bota Sot
Hoti krahason shpenzimet mes qeverisjes së LDK-së dhe qeverisjes aktuale

Lajme

Hoti krahason shpenzimet mes qeverisjes së LDK-së dhe qeverisjes aktuale

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 10:46
Avdullah Hoti

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti, në Facebook ka postuar një foto duke krahasuar shpenzimet për festën e Pavarsisë së Kosovës mes qeverisjes së tij dhe të Haradinajt.

Postimi i plotë:

Pa koment... 
Urime përvjetori i 11 i Pavarësisë të Republikës së Kosovës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...