Ky është skenaristi i koalicioneve Nisma-AKR dhe AAK-PSD - Bota Sot
Ky është skenaristi i koalicioneve Nisma-AKR dhe AAK-PSD

Lajme

Ky është skenaristi i koalicioneve Nisma-AKR dhe AAK-PSD

Nga: N.Sh Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:59
Dy koalicionet

Pas koalicionit AAK-PSD dhe Nisma-AKR, ish-agjenti i SHIK-ut Naim Miftari thotë se qëndron skenaristi i njëjtë.

Sipas tij, ky skenarist është presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Ai përmes një shkrimi ën Facebook, thotë se, qëllimi i Thaçit është tentimi që të shpëtoj PDK-në dhe veten nga shkarkimi.

Postimi i plotë:

Rrota e sames

Skenaristi nga hija e dy sinfonimeve politike para zgjedhore në Kosovë Nisma_AKR dhe deri dikun AAK_PSD (spaku te kjo e fundit) është Hashim Thaçi dora vet, qëllimi tentimi ta shpëtoj PDK dhe sidomos ta shpëtoj vetveten nga shkarkimi dhe pastaj dihet çka e pret në fund.....!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...