Shefi i opozitës në Serbi akuza të rënda: Ivica Daçiq i fiksuar pas vajzave të mitura

Lajme

Shefi i opozitës në Serbi akuza të rënda: Ivica Daçiq i fiksuar pas vajzave të mitura

Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:11
Ivica Daçiq i fiksuar pas vajzave të mitura

Shefi i opozitës në Serbi, Nikola Sandulovic ka akuzuar ministrin e jashtëm të Serbisë, Ivica Dacic për provokimin e vajzave të mitura.

Sandulovic me anë të një postimi në rrjetin social, Facebook ka publikuar një mori imazhesh, ku Dacic shihet në një afirmitet fizik me vajza të reja, që sipas të cilit janë të mitura.

Në këtë postim ai ka theksuar faktin që Dacic është i fiksuar pas vajzave të reja, gjersa thotë se është turp për të.

Postimi i tij:

“IVICE DAČIĆ!

Këngëtari im komunist i tavernës time të preferuar, KUSH JU AKUZONI FALAS se keni ndonjë lidhje me të mitur dhe gjëra të vogla me ta, si dhe Dragan Markovic PALMA, një zotëri prej 3000 dinarësh ... TONA! Turp për ata!”, 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat