Kontribut ndriçimit të Lidhjes Shqiptare dhe Kongresit të Berlinit - Bota Sot
Kontribut ndriçimit të Lidhjes Shqiptare dhe Kongresit të Berlinit

Libra

Kontribut ndriçimit të Lidhjes Shqiptare dhe Kongresit të Berlinit

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 12:02
Kopertina e librit

Kontribut ndriçimit të Lidhjes Shqiptare dhe Kongresit të Berlinit.

Botim monografik 730 faqe, ku janë përfshirë protokollet origjinale të Kongresit (frengjisht dhe gjermanisht të përkthyera në shqip) si dhe dokumentet tjera përcjellëse të vjela nga Arkivi Politik i Ministrisë së Jashtme Gjermane në Bon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...