Nicholas Sparks paralajmëron publikimin e veprës së re

Libra

Nicholas Sparks paralajmëron publikimin e veprës së re

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 22:58
Nicholas Sparks

Autori i famshëm veprat e shumta të të cilit janë kthyer në filma, Nicholas Sparks ka paralajmëruar publikimin e veprës së re.

“The Wish” quhet novela të cilën autori do ta publikojë më 28 shtator, lajmin e së cilës e ka dhënë në rrjete sociale.

“Jam shumë i ngazëllyer për të njoftuar novelën time të ardhshme, i cili tregon historinë e dashurisë së parë midis Maggie Dawes dhe Bryce Trickett, dhe vendimet që na ndjekin përgjithmonë”, ka shkruar Sparks.

Sparks ka të publikuar 17 vepra deri më tani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat