Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Moti do të jetë me vranësira dhe me erë në drejtim jug-perëndimor. Gjatë pasdites në pjesën perëndimore të vendit pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 0 deri 4 gradë celsius ndërsa temperaturat gjatë ditës do të lëvizin nga 10 deri 16 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm ku temperatura e mëngjesit do të arrijë 2 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale gjatë gjithë ditës do të arrijë 13 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...