Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 mars 2019 Në ora: 08:46
Ilustrim

Moti sot në do të jetë kryesish me diell ndërsa temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 5 deri 13 gradë celsius.

Temperatura maksimale gjatë ditë së sotme do të arrijë deri 15 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 8 gradë celsius ndërsa ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 16 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...