Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 prill 2019 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu në disa vende do të ketë edhe bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 12 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa paralajmërohet që në fundjavë të ketë stabilizim të motit dhe rritje të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat