Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri - Bota Sot
Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

Maqedonia

Gjendet i vdekur 60-vjeçari nga Manastiri

Më: 15 prill 2019 Në ora: 21:29
Ilustrim

60-vjeçari me inicialet T.K. nga Manastiri është gjetur i vdekur në bulevardin Koço Racin.

Nga ndihma e Shpejtë njoftojnë se personit derisa po ecte në bulevard i është përkeqësuar gjendja dhe është rrëzuar, ku si pasojë edhe ka ndërruar jetë . Nga Ministria e Brendshme thonë se nuk ka gjurmë të dhunës.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi është dorëzuar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat