Procesi i votimit në Komunën Qendër - Bota Sot
Procesi i votimit në Komunën Qendër

Maqedonia

Procesi i votimit në Komunën Qendër

Më: 21 prill 2019 Në ora: 09:44
Shkolla fillore Kole Nedellkovski në Komunën Qendër

Në qendrën e votimit, pranë shkollë fillore Kole Nedellkovski në Komunën Qendër procesi i votimit po zhvillohet qetë dhe pa incidente.

Vendvotimet janë hapur në kohë, pra në ora 07:00 dhe i gjithë materiali zgjedhor ka qenë i dorëzuar me kohë.

Qytetarët thanë se procesi i votimit ka qenë i qetë dhe se nuk kanë hasur në probleme.

Edhe pse ende është herët, në këtë qendër votimi shihet një numër i konsiderueshëm i qytetarëve të cilët realizojnë të drejtën e tyre të votës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...