Arrestohet një 22-vjeçar në Shkup, dyshohet për posedim të marihuanës

Maqedonia

Arrestohet një 22-vjeçar në Shkup, dyshohet për posedim të marihuanës

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 10:58
Foto ilustrim

MPB informon se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një 22-vjeçar në Shkup.

“Zyrtarë policorë nga SPB Shkup në afërsi të Bit Pazarit kanë ndaluar personin me iniciale B.M. 22 vjeç nga Shkupi. Gjatë bastisjes tek është gjetur dhe konfiskuar marijuanë”, thonë nga MPB.

Ata shtojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët kallëzim penal adekuat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat