Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 08:50
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshjet të shiut, të cilat pritet të ndërpriten në fund të ditës.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira, ndërsa rritje e temperaturave pritet të dielën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat