Nga Maqedonia me para të falsifikuara, arrestohen dy persona

Maqedonia

Nga Maqedonia me para të falsifikuara, arrestohen dy persona

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

​Dy shtetas të Maqedonisë së Veriut janë arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Glloboçicë, pasi që gjatë kontrollimit të tyre i janë gjetur dhe konfiskuara 5100 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat