Moti në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti në Maqedoninë e Veriut

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 08:08
Foto Ilustrim

Moti sot do të jetë vranësira dhe me diell. Në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 15 gradë.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri në 26 gradë celsius.

Në ditët në vijim pritet të ketë mot të ngrohtë dhe me rritje të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat