Rritet frekuenca e automjeteve të vendkalimet kufitare - Bota Sot
Rritet frekuenca e automjeteve të vendkalimet kufitare

Maqedonia

Rritet frekuenca e automjeteve të vendkalimet kufitare

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 19:26
Ilustrim

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë ka rritje të frekuencës për hyrje dhe dalje nga shteti, kumtoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë.

Rritja e intensitetit në komunikacion, siç theksohet në kumtesë, ka në akset rrugore jashtë mjediseve urbane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...