Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 08:09
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, i nxehtë dhe me vranësira mesatare në disa vende. Pasdite pritet të ketë reshje të shiut dhe erë.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 27 deri 36 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 34 gradë.

Nesër dhe pasnesër në disa vende do të ketë reshje të shiut dhe stuhi, ndërsa stabilizim i motit pritet të premten dhe të shtunën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat