Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat ditore do të bien dhe do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...