Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare jugore.

Temperaturat e ditës do të lëvizin prej 12 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrohtë dhe me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...