Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 10:03
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira.

Shpejtësia e erës do të jetë dy kilometra në orë ndërsa lagështia e ajrit do të jetë 84 për qind.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizin nga nga minus një deri në gjashtë gradë celsius, ndërsa temperaturat e ditës do të lëvizin nga 13 deri 21 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...