Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 12 dhjetor 2018 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë i ftohtë dhe në disa pjesë të vendit me diell.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -6 deri në deri -1 gradë celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës do të arrijë deri në 5 gradë celsius.

Gjatë ditës së enjte temperaturat do të rriten dhe do ketë kushte për reshje të dobëta lokale të borës.

Për ditën e shtunë dhe të dielë parashikohet që të ketë reshje të borës në vendet malore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...