Nuk e prisnit, Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket tejet e lumtur

Mediale Vip

Nuk e prisnit, Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket tejet e lumtur

Më: 10 janar 2019 Në ora: 07:59
Rashel Kolaneci

Prezantuesja shqiptare, Rashel Kolaneci tregon se ka dashuri të madhe për kafshët.

Postimi i fundit i moderatores shqiptare i ka befasuar të gjithë e cila shfaqet me ‘beben’ e saj në dorë teksa zbulon se ka një dashuri të madhe për kafshët.

“Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci”, shkruan ajo.

Image

Rashel është një nga vajzat më të komentuara në showbizzin shqiptar, por jo për lidhjet e saj të dashurisë.

Ajo vazhdon të deklarohet beqare, që duket se bukuroshes shqiptare ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat