Festë në familjen e Edona Llalloshit - Bota Sot
Festë në familjen e Edona Llalloshit

Mediale Vip

Festë në familjen e Edona Llalloshit

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 15:00
Edona Llalloshi

Sot ka festë në ditëlindjen e këngëtares, Edona Llalloshi.

Kjo ngase, djali i saj i vetëm feston ditëlindjen dhe nuk mungoi urimi i ngrohtë i së ëmës në rrjetet sociale.

“NUR-i im sot 3 vjeç Ç’ka duhet dhe mundet një Nënë me i dhën dritës së vet,veq se shpirtin dhe dashurin pafund për një jet te gjat e të lumtur”, janë fjalët e Llalloshit.

Image

Edona prej vitesh është e martuar dhe gëzon një jetë të lumtur me familjen e cila ka edhe dy fëmijë (Dua, Nur).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...