Maska e re e frikshme e Kim dhe Kourtney Kardashian, në fakt, qenka cudibërëse për fytyrën! - Bota Sot
Maska e re e frikshme e Kim dhe Kourtney Kardashian, në fakt, qenka cudibërëse për fytyrën!

Mediale Vip

Maska e re e frikshme e Kim dhe Kourtney Kardashian, në fakt, qenka cudibërëse për fytyrën!

Më: 2 mars 2019 Në ora: 19:19
Kim dhe Kourtney Kardashian

Kim dhe Kourtney Kardashian gati nuk njiheshin më me maskën e frikshme në fytyrë, por pasi e hoqën, të dyja patën një koment të vetëm: “ Ndihem tmerrësisht mirë“!!!

Cfarë ishte kjo maskë , që e shtrëngonte aq shumë fytyrën e tyre sa mezi buzëqeshnin? Ajo quhet Hanacure, dhe pretendohet se praktikisht, ndihmon në ngritjen e fytyrës dhe zbutjen e shenjave të moshës. Është shumë efikase sipas yjeve që e kanë provuar dhe që e përshkruajnë si një “ eksperiencë transformuese brenda 30 minutash“.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...