Fansi i Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner habit miliona ndjekës me veprimin e tij - Bota Sot
Fansi i Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner habit miliona ndjekës me veprimin e tij

Mediale Vip

Fansi i Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner habit miliona ndjekës me veprimin e tij

Më: 10 prill 2019 Në ora: 17:07
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka publikuar një video të veçantë ku shfaqet një djalë që ka ‘gdhendur’ imazhin e saj dhe të së motrës në kokë. Fytyra e Khloe dhe Kylie është krijuar në mënyrë perfekte nga artisti i flokëve, por nuk dihet nëse ka qenë vetëm një formë eksperimentimi apo zgjedhje indviduale e një personi për ta pasur kokën të mbushur me imazhe të personazheve publikë. Sigurisht një video si kjo nuk mund të kalonte pa vëmendje dhe impaktin që kërkonte e mori, pasi u shpërnda nga protagonistet.

Kjo nuk është hera e parë që fansa të motrave Kardashian-Jenner bëjnë të tilla veprime. Më herët, kemi parë ‘tatoo’ me imazhet e tyre në trupat e djemve, ose veprime të tilla të pazakonta që kanë marrë vëmendje. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...