FOTO +18/ Basketbollistja zhvishet para kamerave, ‘tërbon’ rrjetin në Big Brother - Bota Sot
FOTO +18/ Basketbollistja zhvishet para kamerave, ‘tërbon’ rrjetin në Big Brother

Mediale Vip

FOTO +18/ Basketbollistja zhvishet para kamerave, ‘tërbon’ rrjetin në Big Brother

Më: 14 prill 2019 Në ora: 15:46
Valentina Vinjali

Në Itali ka nisur edicioni i 16-të i “Grande Fratelo VIP” dhe pjesë është bërë modelja dhe basketbollistja italiane, Valentina Vinjali.

27-vjeçaria është aktive ne rrjetet sociale dhe Instagram, pasi ka jo më pak se 2.2 milionë ndjekës. Valentina është një basketbolliste mjaft e njohur në Itali dhe bën bujë me linjat e saj trupore.

Në këtë show, Valentina provokon me skema të ndryshme ne dush dhe me daljet e saj me bikini. Ajo madje zhvishet para kamerave dhe është bërë një ndër femrat më të komentuara në Itali.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...