"A ke zemër" një baladë mjaft e bukur erdhi nga Mera Zymeri - Bota Sot
"A ke zemër" një baladë mjaft e bukur erdhi nga Mera Zymeri

Mediale Vip

"A ke zemër" një baladë mjaft e bukur erdhi nga Mera Zymeri

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 prill 2019 Në ora: 19:19
Mera Zymeri

Ashtu sic ishte paralajmëruar kënga më e re e artistes shumë të dashur Mera Zymeri sapo ka ardhur.

Kënga është një baladë mjaft e bukur kënduar me një super vokal si zëri i saj dhe mban titullin " A ke zemër".

Mjafton që të klikoni në linkun poshtë dhe kënga mr video do të bëhet refren i juaji pasi është mjaft e ndjerë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...