‘Na kapi budallallëku!’ Rudina Magjistari nuk ndalon dot të qeshurën LIVE në emision - Bota Sot
‘Na kapi budallallëku!’ Rudina Magjistari nuk ndalon dot të qeshurën LIVE në emision

Mediale Vip

‘Na kapi budallallëku!’ Rudina Magjistari nuk ndalon dot të qeshurën LIVE në emision

Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:23
Rudina Magjistari

I ftuar në emisionin ‘Rudina’ ishte Albert Dumani. Moderatorja e emisionit Rudina Magjistari, së bashku me Albertin në një moment të caktuar gjatë intervistës nisën të qeshnin dhe nuk po ndalonin dot!

Dumani po fliste për udhëtimin e tij në Indi, dhe u ngatërrua teksa thoshte: ‘Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…’.

Këtu Rudina nisi të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

“E mban mend Borgjezi Fisnik me Skender Sallakun? E bëre si ai”, i tha Rudina teksa të dy nuk pushonin së qeshuri.

“Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë dhe ristartojmë”, u shpreh Rudina dhe më pas intervista vazhdoi normalisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...