Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit? - Bota Sot
Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

Mediale Vip

Kur pritet Britney Spears t’i rikthehet skenës pas rehabilitimit?

Më: 15 maj 2019 Në ora: 18:03
Britney Spears

Këngëtarja britaneze, Britney Spears, ka pak kohë që ka dalë nga qendra e rehabilitimit për shkak të problemeve me shëndetin mendor.

Sipas HollywoodLife, menaxheri i këngëtares Larry Rudolph ka thënë se ajo nuk duhet të performojë në skenë pas këtyre problemeve që ka.

“Si person që e udhëzoj karrierën e saj, duke u bazuar në të gjitha informacionet që kam dhe nga këshillat që kam marr nga profesionistët,  mundohem ta udhëzoj atë që të mos këndojë në skenë menjëherë pas rehabilitimit që ka pasë, pasi nuk është ide e mirë”, tha Rudolph.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...