Rashel nuk harron, që ka linja perfekte na rikujton - Bota Sot
Rashel nuk harron, që ka linja perfekte na rikujton

Mediale Vip

Rashel nuk harron, që ka linja perfekte na rikujton

Më: 18 maj 2019 Në ora: 19:51
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci u bë e njohur si velin në emisionin ‘Xing me Ermalin’ dhe që nga ajo kohë ajno është ërë një nga femrat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo tashmë numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit ku edhe sjell imazhe të ndryshme e që shumica nxisin imagjinatën.

Rashel edhe në një fotografi të fundit u kujdes të theksonte linjat e saj seksi, në një veshje me ngjyrë rozë ajo dukej ‘përvëluese’.

Ndryshe, pas famës që bëri në moderim ajo e po e sprovon vetën edhe si aktore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...