Del videoklipi i këngës së Justin Bieber dhe Ed Sheeran - Bota Sot
Del videoklipi i këngës së Justin Bieber dhe Ed Sheeran

Mediale Vip

Del videoklipi i këngës së Justin Bieber dhe Ed Sheeran

Më: 18 maj 2019 Në ora: 19:54
Justin Bieber dhe Ed Sheeran

Këngëtarët e famshëm, Justin Bieber dhe Ed Sheeran, para disa dite kishin publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, “I Don’t Care”.

Kjo këngë e dy këngëtarëve në të gjitha platformat online kishte marrë miliona klikime.

Para pak orëve,  ata kanë sjellë këtë këngë edhe me videoklip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...