Aferdita Dreshaj publikon foto nga pushimet - Bota Sot
Aferdita Dreshaj publikon foto nga pushimet

Mediale Vip

Aferdita Dreshaj publikon foto nga pushimet

Më: 18 maj 2019 Në ora: 20:22
Aferdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj tash e disa ditë është në pushime në Miami.

Afërdita Dreshaj ka ndarë disa fotografi nga pushimet përmes llogarisë së saj në Instagram.

Në imazhet e publikuara mund ta shohim modelen teksa bën palestër, Afërdita është një nga modelet më të komentuara për linjat e saja trupore.

Image

Kujtojmë se 32 vjeçarja dhe çeku Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në qershor të vitit 2018.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...