Katy Perry inspirohet nga Diana Ross - Bota Sot
Katy Perry inspirohet nga Diana Ross

Mediale Vip

Katy Perry inspirohet nga Diana Ross

Më: 21 maj 2019 Në ora: 20:43
Katy Perry

Katy Perry, një nga anëtaret e jurisë amerikane Idol, zgjodhi një parukë gjigante blu të përbërë nga 76 paruka të vogla për finalen e shfaqjes.

Këngëtarja në mes të duetit me Daddy Yankee hoqi parukën e saj të madhe dhe luajti me një parukë më të vogël, e cila sigurisht që është më e përshtatshme për performancën.

Frymëzimi për këtë shfaqje ishte Diana Ross.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...