I dashuri maskohet si i varfër, aktorEs i bëhet propozim magjik për martesë në mes të Prishtinës - Bota Sot
I dashuri maskohet si i varfër, aktorEs i bëhet propozim magjik për martesë në mes të Prishtinës

Mediale Vip

I dashuri maskohet si i varfër, aktorEs i bëhet propozim magjik për martesë në mes të Prishtinës

Më: 24 maj 2019 Në ora: 18:04

Aktorja Ardiana Rexhepi dy ditë më parë (22 maj) mori propozimin që çdo femër do ta ëndërronte.

I dashuri i saj, Blondi Smërqaku kishte përgatitur çdo gjë në mënyrë perfekte, shumë ndryshe nga propozimet që kemi parë deri tani.

Ai zgjodhi të maskohej si i varfër, dhe po kërkonte lëmoshë, kështu duke u drejtuar pikërisht tek vendi ku po qëndronte e dashura e tij, Ardiana me shoqërinë e saj, ku dhe iu kërkoi atyre para.

Isht pikërisht Ardiana ajo që i dha para Blondit, dhe në shenjë falenderimi ky i fundit dëshiroi t’i japë një biskotë, ku dhe më pas nxjerrë unazën për t’i propozuar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...