Ky është veprimi i fundit që e ka bërë Loredana Zefi - Bota Sot
Ky është veprimi i fundit që e ka bërë Loredana Zefi

Mediale Vip

Ky është veprimi i fundit që e ka bërë Loredana Zefi

Më: 26 maj 2019 Në ora: 08:59
Loredana Zefi

Loredana Zefi e ka bërë një veprim në Instagram.

Reperja Loredana Zefi është ndër emrat më të komentuar aktualisht në botën e shoubizit.

Kjo për faktin e një rasti të fundit në Zvicër ku një çift e akuzuan rep-artisten për marrje të një shume parashë.

Derisa ky rast është duke vazhduar, në anën tjetër Loredana Zefi po e shijon jetën e saj me bashkëshortin dhe vajzën.

Së fundmi ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shihet Mozzik me vogëlushen Hana, të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...