Nora Istrefi duket bukur në të zeza - Bota Sot
Nora Istrefi duket bukur në të zeza

Mediale Vip

Nora Istrefi duket bukur në të zeza

Më: 26 maj 2019 Në ora: 23:30

Nora Istrefi shquhet për kujdesin që i kushton dukjes së saj.

Kjo bën që në secilën paraqitje skenike apo në setet e ndryshme të fotografive, ajo arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Shumë bukur po duket Nora gjatë kësaj fundjave pas publikimit të disa imazheve, të cilat janë realizuar në Tiranë.

Nora shfaqet e veshur me një fustan të zi të gjatë dhe duket për mrekulli, ashtu që pos dhjetëra mijëra pëlqimeve që ka marrë nga fansat, ka marrë komplimente edhe nga kolegët e skenës.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...