Këto janë flokët e vërtetë të Beyonce - Bota Sot
Këto janë flokët e vërtetë të Beyonce

Mediale Vip

Këto janë flokët e vërtetë të Beyonce

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 13:20
Beyonce

Tina Knowles po tregon se si janë flokët e vërtetë të Beyonce!

Nëna 65 vjeçare e këngëtares e ka postuar një video në Instagramin e saj ku shihet se si ia krehë flokët yllit botëror të muzikës.

“Po I rregulloja flokët bebes sime sot dhe jam duke u tallur me Neal! Po luaj me nervat e saj dhe po bëhem vërtetë e bezdisshme”, shkroi ajo në postim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I was trimming my baby’s hair today and i am mocking Neal! Getting on her nerves! Being really annoying.

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on

“Mami kjo është vërtetë e bezdisshme.. vërtetë e bezdisshme”, iu përgjigj Beyonce.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...